Aktuální výročí: Pro toto datum nemáme v kalendáři výročí

Vyhledávání

O nás

Články

Kontakty

Novinky:

  • 19.10.10 - Doplněno hodnocení FB
  • 29.8.10 - Doplněn kalendář výročí
  • 5.7.10 - Celková změna koncepce stránek

Reklama

časopis

Přihlášení

Systémové zprávy[CNW:Counter]
Kategorie: Projekt 1645, Akce

Závěrečné poděkování - Projekt 1645 - kniha Jankow 1645

Současnost Vážení přátelé, kolegové a zájemci o historii, minulý týden proběhlo dofocování několika zbývajících obrazů, nyní probíhají závěrečné korekční práce, a publikace Jankow 1645 směřuje do tisku. Jménem realizačního štábu bych chtěl poděkovat za spolupráci všem, kteří se na tvorbě této výjimečné publikace podíleli, umožnili její vznik, a nebo její realizaci byť i nepřímo podpořili.

Zejména Vám, přímým účastníkům bychom chtěli zvláště poděkovat za to, že se každý z Vás s ochotou podřídil našim neustálým korekcím, proměnám v rolích i výměnám kostýmu, výstroje a výzbroje. Chápeme, že někdy mohl vzniknout pocit, že s Vámi jen manipulujeme jako s figurkami, a nedbáme na Vaše přání, zvyky a potřeby, ale věřte, že jsme se vše snažili podřídit společnému cíli tak, aby jakýkoli čtenář, který dostane do rukou výslednou publikaci, mohl z fotografií nasát esenci atmosféry, kterou přinesla jak bitva u Jankova, tak celá epocha třicetileté války.

Věříme, že navzdory omezeným finančním podmínkám, nepřízni počasí atd. touto spoluprací vzniklo výjimečné dílo, které bude důstojnou památkou bojujících v Třicetileté válce, a zároveň bude těšit nás, zájemce o toto období naší historie.

Jak již bylo námi přislíbeno na samém začátku projektu, ti, kteří se přímo podíleli na realizaci publikace obdrží svůj výtisk téměř s ročním předstihem. A to na závěrečném setkání, spojeném s křtem knihy Jankow 1645, 30.4.2014 na Housově mlýně u Tábora (podrobnosti zde)

Samotné slavnostní vydání publikace spojené s dalšími návaznými akcemi, proběhne v termínu výročí bitvy, na jaře roku 2015.

K tomuto termínu je také plánováno uvolnění veřejného prodeje. Ještě jednou všem zúčastněným osobně děkuji, a doufám, že se společně setkáme nejen na křtu, ale i při dalších realizacích podobného charakteru.

Roman „Alistaire“ Urbani

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.