Aktuální výročí: Pro toto datum nemáme v kalendáři výročí

Vyhledávání

O nás

Články

Kontakty

Novinky:

  • 19.10.10 - Doplněno hodnocení FB
  • 29.8.10 - Doplněn kalendář výročí
  • 5.7.10 - Celková změna koncepce stránek

Reklama

časopis

Přihlášení

Systémové zprávy[CNW:Counter]

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

img

Začni šetřit..:-D

Mě by zajímalo o co ti jde? Pokud se ti nelíbí naše řešení okej, vyjádřil ses. Nemyslím že další diskuze na toto téma by byla plodná.
Nemyslím, bysme v boji komukoliv uhnuli a myslím , že jsme schopní přistoupit i na "drsnější" konfrontaci. Nicméně jsme pochopili že nehoda není náhoda a člověk se seriózním přístupem ke každé věci raději takovým to náhodám předchází. Vystřelenou kouli už nezastavíš. Každý máme na danou věc jiný názor. Myslím, že nemám potřebu tě přesvědčovat tak i ty nemusíš přesvědčovat nás. Přeji hodně uspěchů a žádné špatné náhody.

No zjevně si to nepochopil..díky této píce si bitvu můžeme více užít, protože to umožnuje více věcí než s kovovýma píkama, které jsou prostě historicky udělané tak že jsou hodně hodně smrtelné..a my se chceme přiblížit co nejvíc historii ,užít si to, ale nezabít se. Takže tvůj názor je jaksi velmi mimo.

Autorem toho článku nejsem. Ten sem byl umístěn díky laskavosti autora překladu Jakuba Samka. A je přebrán ze serveru www.austerlitz.org.
Jedná se o část z díla:
Pěchota v 18. století – Taktika, 4. část úvodu
Autor pulikace: Jean Colin
IV. Palná zbraň – Arkebuzy a muškety.

Zajímavý je zejména tím, že je z Francouzské strany, což je v českém jazyce dosud nepříliš dostupný až neznámý zdroj informací.
viz. uvod článku

Docela neuvěřitelné štěstí měli učastníci bitvy na bílé hoře..zrovna přelétávalo fotografovací letadlo pro mapy.cz schválně najdete naše stany?
www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq=hv%C4%9Bzda,...

Byl jsem dotazován na fotky ze cvičení..já jsem tohle už udělal hned po cvičení v sobotu nicméně to tady zapadlo a nebylo všimnuto..takže fotky jsou zde a ještě jednou bych rád poděkoval všem za účast a hlavně novým rekrutům, kteří byli zodpovědní a nadšení pro věc a také díky nim si velitelé znovu ošahali velení sekcím v manévrování regimentu a také jsme si vyzkoušeli nové věci které jsou hodně efektní a také dobové..

To už jsem si dávno všimnul, že pokud někdo přijde s neprůstřelnými argumenty nebo nějakou pravdou či s dobrým logickým textem tak je dlouho ticho po pěšině a nebo ti na to nikdo neodpoví..protože na to se nedá odpovídat.. 1

No ještě by to chtělo fotečku výsledku nejlépe z různých pohledů... 1

Tak jak mrtvoly oživují bojiště tak i obrázky oživují články..chtělo by to přidat pár obrázků..třeba i tendenčních 1
Jinak mám přesně takové pocity z akce jako Alistaire. Dobrý článek!